Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист

Усі члени АППУ при виникненні проблемних або спірних питань у сфері податків можуть письмово звернутися до нас за необхідною допомогою.
Шляхом подання клопотання до ДФС України та через подання Скарг Бізнес-омбудсмену в Україні Альгірдасу Шеметі Асоціація вирішує у відповідності до законодавства проблемні питання членів АППУ та здійснює супровід таких справ. Практика показує, що це дієвий захист членів Асоціації – платників податків.
Асоціація платників податків України у своїй діяльності керується тим, що ефективний захист інтересів бізнес-спільноти можливий, в першу чергу, за умови постійного діалогу представників бізнесу та фіскальних органів. До того ж, такі відносини мають бути побудовані на принципі довіри та взаємовідповідальності.
29.06.2017 року підписано Меморандум про партнерство та співробітництво з В.о. Голови ДФС України Мирославом Проданом (більш детально можна ознайомитися на сайті Асоціації http://www.appu.org.ua/news/-XII-/).
З метою забезпечення об'єктивності в роботі з платниками – членами Асоціації, створення ефективного механізму налагодження партнерських відносин між органами фіскальної служби та платниками податків, участі громадськості в реалізації податкової та митної політики, ДФС України та Асоціацією створено Узгоджувальну комісію щодо розгляду проблемних (спірних) питань у сфері оподаткування та митного оформлення членів Асоціації.
Порядок денний засідань Комісії формується на підставі письмових звернень членів АППУ до Генеральної дирекції ВГО АППУ про необхідність розгляду того чи іншого проблемного (спірного) питання.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99