Семінари та практикуми

ВГО «АСОЦІАЦІЯ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ УКРАЇНИ»: ПРОСВІТНИЦЬКО – ОСВІТНЯ РОБОТА
Одним із пріоритетних завдань ВГО «Асоціація платників податків України», визначених Статутом, є проведення масово-роз’яснювальної та освітньої роботи серед платників податків.
Діалог Асоціації платників податків України з платниками податків, що останнім часом відбувається надзвичайно активно – це якісний поступ уперед у стосунках з платниками податків. На сьогоднішній день, проведення семінарів та практикумів – один із основних засобів інформування платників податків щодо основних положень податкового законодавства, загальних питань оподаткування. У платників податків у процесі практичної діяльності постійно виникає потреба в отриманні роз’яснень щодо застосування норм Податкового кодексу України.
Сьогодні на ринку послуг існує велика конкуренція, і платники податків стають більш вимогливими, і це все спонукає, громадську організацію з великим потенціалом і ресурсами запропонувати платнику податків новий конкурентоспроможний, ексклюзивний продукт.
Протягом 2017 року Асоціацією платників податків України в регіонах проведено безкоштовно 374 семінари (практикуми), в яких взяло участь 16419 платників податків та 228 інших освітніх заходів, в яких прийняли участь 6782 платників податків.
Генеральною дирекцією протягом звітного періоду проводилась виключно безкоштовна масово-роз’яснювальна робота (семінари, практикуми, вебінари). Всього протягом 2017 року проведено 4 масштабних семінари з питань оподаткування, в тому числі для платників податків м. Києва та Київської області, Полтавської, Львівської, Миколаївської, Дніпропетровської областей, в яких взяли участь близько 500 платників податків.
Разом з тим, Генеральною дирекцією був організований презентаційний Загальноукраїнський тур у форматі «Круглого столу» для широкого громадського обговорення Проекту ліберального Податкового Кодексу України, розробленого фахівцями Асоціації, під час якого авторський колектив на чолі з Президентом АППУ Гріголом Катамадзе за період з 8 грудня 2016 року по 21 квітня 2017 року відвідав 15 областей та провів 19 Круглих столів, участь у яких взяли представники влади, бізнесу, громадських організацій, науковці, контролюючих органів тощо.
Крім того, Генеральною дирекцією продовжено роботу Бухгалтерського клубу, започаткованого ще з 2012 року - Клубу професіоналів та однодумців, який для бухгалтерів-практиків та керівників підприємств-членів АППУ є своєрідним майданчиком для обміну досвідом та обговорення проблемних питань оподаткування, пошуку шляхів їх вирішення.
До кожного освітнього заходу видається брошура з роз’ясненнями, наповнення якої постійно оновлюється фахівцями Асоціації згідно діючого законодавства.

 Генеральна Дирекція ВГО АППУ та територіальні відділення Асоціації оперативно реагують на зміни в законодавстві і відповідно до цих змін проводять просвітницькі заходи: кущові та галузеві семінари, практикуми, вебінари, інтернет-конференції, круглі столи тощо. За 2015 рік було проведено майже 500 навчально –просвітницьких заходів.

У проведенні 13 лютого 2018 року безкоштовного семінару: «Законодавчі новації на 2018 рік та основні вимоги до складання річної звітності за 2017 рік» для платників податків – членів Асоціації, окрім лекторів Асоціації взяли участь досвідчені висококваліфіковані фахівці Державної фіскальної служби України, відповідно пункту 3 Меморандуму про партнерство та співробітництво між Державною фіскальною службою України та ВГО «Асоціація платників податків України» та за численними зверненнями платників податків – членів Асоціації :
─ Задорожній О.М. – В.о. директора Департаменту методологічної та нормотворчої роботи Державної фіскальної служби України;
─ Кепіна С.В. – начальника Управління адміністрування єдиного внеску, методології та розгляду звернень платників податків Департаменту податків і зборів з фізичних осіб Державної фіскальної служби України;
─ Кононова А.М. – начальника відділу розгляду звернень з ПДВ Управління вдосконалення непрямого оподаткування Департаменту методологічної та нормотворчої роботи Державної фіскальної служби України.
Більш детальна інформація про проведений захід на офіційному сайті Асоціації платників податків України: http://appu.org.ua.
Інформуємо членів Асоціації, що наступний практичний семінар з питань оподаткування сумісно з представниками ДФС України та іншими представниками органів виконавчої влади відбудеться у квітні-травні 2018 року. Для якісного проведення пропонуємо членам Асоціації – платникам податків завчасно надати свої пропозиції, побажання, а саме: представників яких органів виконавчої влади варто запросити та в розрізі яких податків слід запрошувати лекторів на семінар. Просимо свої пропозиції надавати на електронну адресу: appu2018@ukr.net. (Білотіл Ірина 097-658-56-99).
Асоціація урізноманітнила тематику семінарів та формат їх проведення, зробила акцент на дискусії та інтерактивному спілкуванні з цільовою аудиторією, переважна більшість якої – це досвідчені бухгалтери.
Під час семінарів та практикумів розглядаються актуальні питання оподаткування та ведення податкового і бухгалтерського обліку підприємств, аналізується судова практика, узагальнюються проблеми платників податків, з якими вони зустрічаються під час ведення бізнесу.
Варто відзначити, що часто коло питань не обмежується заявленою темою семінару, що підтверджує ефективність такої форми масово-роз’яснювальної роботи, і найважливіше, є свідченням зацікавленості платників сумлінно сплачувати всі необхідні платежі та зростання довіри до Асоціації.
Роз’яснення податкового законодавства серед платників податків, реалізується громадською організацією шляхом проведення масово-роз’яснювальної та індивідуальної роботи в онлайн-режимі через мережу Інтернет (під час вебінарів), а також шляхом виготовлення і розповсюдження друкованої продукції (буклетів, презентацій, методичок, брошур, опитувальних листів тощо), надання окремих відповідей на запити громадян.
З метою широкого інформування про зміни у законодавстві, податкову політику держави, податкову реформу, міжнародних новин у цій сфері для членів Асоціації розсилається електронний Дайджест новин за окремими рубриками із зазначених питань (Digest).
Сьогодні Асоціації відкрита до співпраці і закликає всіх зацікавлених приєднуватись до її діяльності.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99