Територіальне відділення в Закарпатській області

Адреса: 88018 м. Ужгород, вул. Льва Толстого, 40а
Для поштової кореспонденції: 88018, м. Ужгород, а/с – 27
тел. (0312) 63-05-98 – офіс
тел. (050) 229-12-31 – голова Ради ТВ АППУ Волощук Марта Гнатівна

e-mail: uz@appu.org.ua, appu.voloshchuk@gmail.com

 

Рішення про створення Територіального відділення в Закарпатській області було прийнято 15 березня 1999 року, а вже 23 червня того ж року було зареєстроване Положення про Територіальне відділення Асоціації платників податків України в Закарпатській області.


Основною метою під час створення Територіального відділення в Закарпатській області був захист законних прав та інтересів платників податків. Згодом діяльність відділення значно розширилась та охопила сферу масово-роз’яснювальної роботи та надання консультацій щодо податкового законодавства, а також вивчення суспільної думки про діюче податкове законодавство та внесення пропозиції щодо його удосконалення.

У складі Територіального відділення Асоціації в Закарпатській області налічується 13 Місцевих осередків.

Голова Ради Волощук Марта Гнатівна, в минулому керівник ДПА області, громадський діяч з довголітнім стажем, є членом Колегії Головного управління Міндоходів в Закарпатській області та членом Громадської ради при Головному управлінні Міндоходів в Закарпатській області.

До складу Громадської ради при Головному управлінні Міндоходів у Закарпатській області увійшло 8 членів Територіального відділення Асоціації платників податків України у Закарпатській області. Очолив громадську раду голова ревізійної комісії Асоціації у Закарпатській області – Суліма Володимир Васильович. Першим заступником голови обрано Кілару Юлію Олександрівну – голова Мукачівського місцевого осередку Асоціації. Серед членів Громадської ради: Волощук Марта Гнатівна, Каламуняк Мирослава Михайлівна, Ловска Іван Дімітрійович, Ковчар Отто Олександрович – члени ради ТВ Асоціації в Закарпатській області та Костів Іван Васильович, Голубка Ярослав Володимирович – члени Асоціації.

Членами Асоціації, що знаходяться на обліку у Територіального відділення в Закарпатській області, майже 400 юридичних та фізичних осіб.

Серед них:
ПАТ «Комерційний інвестиційний банк»,
СП у формі ТОВ «Д’ютіФріТрейдінг»,
ОП «Ужгородський коньячний завод»,
ТОВ «ДжейбілСьоркітЮкрейнЛімітед»,
АТ «Закарпатнафтопродукт-Мукачево»,
АТ «Закарпаттяобленерго»,
ТОВ «Плодоовоч-Уж»,
УАП у формі ТОВ «Фішер-Мукачево»,
ТОВ «Айсберг»,
МПП «Аудит»,
ДП «Ужгородське лісове господарство»,
ТОВ «Форнетті-Закарпаття»,
АТ «Ужгородська швейна фабрика».

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(0312) 63-05-98