Про ТВ ВГО АППУ

Територіальне відділення АППУ у Волинській області було створене у вересні 2001 року, відновило свою активну роботу з липня 2008 року і перееєстроване в органах юстиції в лютому 2009 року.


Метою створення та діяльності відділення АППУ у Волинській області є захист прав та законних інтересів платників податків у економічній, правовій, соціально-трудовій та інших сферах їх діяльності, представництво інтересів членів Асоціації на національному, галузевому та місцевому рівнях, а також сприяння створенню в Україні умов для становлення та пріоритетного розвитку національного підприємництва.

В 17 містах та районах області створені місцеві осередки АППУ (МО АППУ), обрані керівники і заступники керівників осередків.

Серед найбільших підприємств - членів відділення числяться відомі не лише на Волині:
- ПАТ “СКФ Україна”
- СП у формі ТзОВ “Модерн-Експо”
- ПуАТ “Нововолинський Ливарний завод”
- ТзОВ “Телемережі України”.

Відділенням систематично проводиться масово-роз'яснювальна та консультативна робота щодо податкового законодавства та підвищення суспільного статусу платників податків.

Територіальне відділення налагодило плідну співпрацю з Головним управлінням ДФС України у Волинській області, Волинською облдержадміністрацією та обласною радою, редакцією «Волинської газети», Спілкою споживачів у Волинській області та іншими державними органами та громадськими організаціями.

Відділення бере участь у роботі колегії та громадської Ради Головного управління ДФС у Волинській області.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(0332) 78-52-23