Територіальне відділення у Тернопільській області

Голова Ради
Дутка Ігор Степанович
Тел. моб. (067) 352-33-01
5 листопада 2002 року Установчими Зборами Тернопільського відділення АППУ було ухвалено рішення про створення Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Тернопільській області.

Відділення було зареєстровано Головним управлінням юстиції у Тернопільській області 5 лютого 2003 року (Свідоцтво про реєстрацію об’єднання громадян № 264).
Основною метою діяльності організації є: захист прав та законних інтересів платників податків у економічній, правовій, соціально-трудовій та інших сферах їх діяльності, представництво інтересів членів Асоціації на національному, галузевому та місцевому рівнях, а також сприяння створенню в Україні умов для становлення та пріоритетного розвитку національного підприємництва.
Територіальним відділенням проводиться активна робота щодо створення місцевих осередків у районних центрах області. Такі осередки вже функціонують у м.Збаражі, м.Бережани, м.Бучач, м.Теребовля, м.Кременець, смт. Козова, м. Тернопіль.
Відділення активно співпрацює з Головним управлінням ДФС у Тернопільській області. Підписані Меморандуми про співробітництво між ТВ ВГО АППУ в Тернопільській області, Головним управлінням ДФС у Тернопільській області, Тернопільською митницею ДФС, Тернопільським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України.

Члени Ради ТВ беруть участь у роботі Громадських рад при Головному управлінні ДФС у Тернопільській області, Тернопільській обласній державній адміністрації.
На сьогоднішній день членами ТВ ВГО АППУ в Тернопільській області є більше 450 юридичних та фізичних осіб. Серед найбільших підприємств - членів Відділення є:
ТОВ «Микулинецький Бровар»
ТзОВ «Корпорація Ватра» 
ПП « Креатор - Буд»
ПАТ «Тернопільгаз»

ТзОВ «СЕ Борднетце – Україна»

ПрАТ «Тернопільський молокозавод»

ВАТ «Тернопільобленерго»

ТОВ «Тернопільбуд»

Територіальне відділення Асоціації активно бере участь у економічному та суспільно-політичному житті краю. Налагоджується співпраця з приватними підприємствами, державними та комерційними структурами.
Відділення щорічно проводить нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу-Рейтингу «Сумлінні платники податків» у Тернопільській області та переможців обласного туру конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей».
ТВ бере участь у благодійних акціях, надає допомогу дітям-сиротам.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(0352) 55-00-27