Територіальне відділення АППУ в Одеській області

м. Одеса, Одеська область
65044 м. Одеса, пр-т Шевченка 15/1
тел./факс: (048) 785-92-71
e-пошта: info@appu.od.ua
сайт: www.appu.od.ua

Голова Ради ТВ в Одеській області Немодрук Наталія Павлівна.

Територіальне відділення Всеукраїнської громадської організації "Асоціація платників податків України" в Одеській області було створене на початку 2011 року на базі Обласної громадської організації заснованої ще в 1998 році.

ТВ АППУ в Одеській області зареєстроване Головним управлінням юстиції в Одеській області 02 лютого 2011 року, реєстраційний № 1517. Положення про ТВ АППУ в Одеській області прийняте Загальними зборами та затверджене Радою АППУ 21.01.2011.

В Одеській області створені та діють 3 Місцевих відділення Асоціації: в Білгород-Дністровському районі Одеської області, в Приморському районі м. Одеси, Південного регіону Одеської області.

Голова Ради ТВ АППУ в Одеській області Немодрук Наталія Павлівна є економістом, експертом з питань ціноутворення. Довгий час працювала на державних і громадських посадах з метою стримання росту тарифів і цін на соціально важливі товари та послуги.

Основними напрямками роботи Територіального відділення в Одеській області є консультативна діяльність з надання правової допомоги членам АППУ, громадська експертиза нормативних актів, представництво інтересів платників податків у державних органах. Останнім часом відділення розвиває такі напрямки як громадський контроль над використанням бюджетних коштів та тарифоутворенням, декларування та легалізація доходів громадян.

У складі Територіального відділення АППУ в Одеській області перебуває понад 112 членів. Серед найбільш активних членів ТВ АППУ в Одеській області є:
• ВКФ «Криопром»;
• ТОВ «Євродор»;
• ТОВ «ТІС»;
• ТОВ «BIIR Ukraine».

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(048) 785-92-70