Територіальне відділення у Луганській області

Територіальне відділення Асоціації платників податків України у Луганській області розпочало свою діяльність з 20 липня 1999 року.

Метою створення та діяльності Відділення є захист прав та законних інтересів платників податків у економічній, правовій, соціально-трудовій та інших сферах їх діяльності, представництво інтересів членів Асоціації на національному, галузевому та місцевому рівнях, а також сприяння створенню в регіоні умов для становлення та пріоритетного розвитку підприємництва.

За роки свого існування Луганським обласним відділенням була проведена певна робота з реалізації статутних завдань Асоціації, серед яких одне з головних - захист інтересів сумлінних платників податків. Виконання цього завдання можливо лише за умов конструктивної співпраці з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування й податкової служби. Тому до складу Ради Відділеня ввійшли не лише представники суб'єктів підприємництва, а й посадовці органів виконавчої влади. Зокрема, заступник голови Луганської обласної державної адміністрації з питань економічної політики та фінансів, перший заступник голови ДПС у Луганській області.

Голова Ради Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Луганській області Сірик Володимир Іванович входить до складу Громадської ради Державної податкової служби у Луганській області, а також Колегії Державної податкової служби у Луганській області.

Кількість членів Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Луганській області становить понад 1000 представників бізнесу регіону, такі як:
ДП «Центральне конструкторське бюро машинобудування "Донець";
ТОВ «Науково-виробнича фірма «Мікрохім»;
ТОВ «Рубіжанський трубний завод»;
ТОВ «Природа».

Відділення підписало Меморандуми про співпрацю з Луганською облдержадміністрацією та Державною податковою службою в Луганській області.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(066) 405-37-75