Територіальне відділення у Київській області

Фактична адреса: 01133 м. Київ, вул. Євгена Коновальця, 36 Д, оф. 23

Телефон: +38(068) 375-35-35

e-mail: ngo.appu.info@gmail.com

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/kyivoblappu/

Голова Ради – Хотенко Олена Анатоліївна

моб. (068) 375-35-35

e-mail: ngo.ipr@gmail.com

Директор Виконавчої дирекції – Анфілов Руслан Анатолійович

моб. (068) 375-35-35

  e-mail: ngo.ipr@gmail.com

Головний бухгалтер – Беседіна Анастасія Сергіївна

моб. (068) 375-35-35

Територіальне відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціації платників податків України» у Київській області створене Рішенням Загальних зборів 29 квітня 1999 року. Зареєстроване Київським обласним управлінням юстиції 14 червня 1999 року, свідоцтво №144, з метою захисту прав та законних інтересів платників податків в економічній, правовій, соціально-трудовій та інших сферах їх діяльності, представництво інтересів членів Асоціації на національному, галузевому та місцевому рівнях, а також сприяння створенню в Україні умов для становлення та пріоритетного розвитку національного підприємництва.
Відділенням систематично проводиться масово-роз'яснювальна та консультативна робота щодо податкового законодавства та підвищення суспільного статусу платників податків. Для членів АППУ постійно проводяться форуми, семінари та формуються рейтинги сумлінних платників податків.
Налагоджено плідну співпрацю з Київською облдержадміністрацією та Головним управлінням ДФС у Київській області, міськими радами та райдержадміністраціями у Київській області та іншими.
20 березня 2018 року, відбулися кадрові зміни у керівному складі Київського обласного територіального відділення Асоціації, – за рішенням Конференції, Головою ради було обрано керівника однієї з авторитетних профільних громадських організацій, які спеціалізуються на моніторингу податкової та митної сфери – Інститут податкових реформ Олену Хотенко.
Олена Хотенко вже входить до складу громадських рад при Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики та при Державному агентстві України з питань електронного урядування, при Державній службі України з питань праці, при ГУ ДФС у Київській області, займає активну конструктивну позицію з багатьох питань розробки нових законопроектів та удосконалення існуючого законодавства у сфері податкової та митної політики.
Задля підвищення рівня співпраці між Громадською радою та Територіальним відділенням запроваджується новий формат взаємодії між інститутами громадянського суспільства та ГУ ДФС у Київській області шляхом створення Методологічного бюро.
Головною метою діяльності Методологічного бюро є надання оперативної та якісної допомоги тим платникам податків, які входять до складу Асоціації платників податків України, створення комунікаційної платформи для створення діалогу, а також захист законних прав та інтересів платників податків у рамках реалізації принципу правомірності дій платника податків.
Запрошуємо Вас до співпраці!

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(098) 271-73-07