Про ТВ ВГО АППУ

Територіальне відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Івано-Франківській області було створено Рішенням Установчих зборів від 20 січня 2011 року. Положення про Територіальне відділення було затверджено Рішенням правління ВГО АППУ 21 січня 2011р. та зареєстровано Головним управлінням юстиції в Івано-Франківській області 02 лютого 2011р.

Основними напрямками діяльності відділення є: захист законних прав та інтересів платників податків, зміцнення партнерських стосунків з органами влади задля захисту чесного бізнесу, законотворчі ініціативи, масово-роз’яснювальна робота серед платників податків, інформаційна діяльність та підвищення соціального престижу українського платника податків.

Територіальне відділення бере активну участь в економічному та суспільно-політичному житті Прикарпаття, співпрацює з усіма державними структурами і громадськими організаціями, зорієнтованими на захист законних прав і інтересів платників податків.

Для реалізації своїх статутних завдань Територіальне відділення тісно співпрацює з органами державної фіскальної служби області. Між керівними органами Головного управління ДФС та Територіального відділення укладено Меморандум про партнерство та співробітництво, а також План спільних дій, що основними напрямками спільної діяльності визначають: розгляд проблемних (спірних) питань, проведення спільної роботи щодо удосконалення податкового і митного законодавства, організація масово-роз’яснювальної, навчальної та консультативної роботи, інформаційне забезпечення.

Голова Ради Вінтонюк Ігор Миколайович є заступником голови Громадської ради при ГУ ДФС області, входить до складу Колегії та Ради з кадрових питань Головного управління ДФС області, а також представляє Територіальне відділення у Громадській раді при Івано-Франківській Обласній державній адміністрації.

Територіальне відділення ВГО «Асоціації платників податків України» в Івано-Франківській області налічує понад 200 членів Асоціації.

Члени Асоціації представляють усі міста та райони області, серед яких є такі відомі підприємства як:

- ТОВ «Укрнафтогазінвест»

- ПрАТ «Коломийське заводоуправління будівельних матеріалів»

- ТОВ «ТАРКЕТТ ВІНІСІН»

- ПрАТ «Газінвест»

- ПАТ «Хутрофірма «Тисмениця»

- ДП «Обрій» ТОВ «Шляхбудіндустрія»

- СТзДВ «Захід-Резерв»

- ТОВ «Тикаферлюкс»

- ТОВ «Західтехногаз»

- ТОВ «Уніплит»

- ТОВ «ПАДАНА КЕМІКАЛ КОМПАУНДС»

- ПЗВКП «Еліта»

- ТОВ «3 БЕТОНИ»

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(0342) 75-27-74