Територіальне відділення у Черкаській області

м. Черкаси, Черкаська область
Юридична та фактична адреса: 18002, Україна, м. Черкаси, бульвар Тараса Шевченка, 208, офіс 2
тел./факс (0472) 54-04-46, (0472) 54-04-49
e-mail: chk@appu.org.ua


Голова ради
Рубченко Лора Олексіївна
(0472) 54-04-46
(067) 470-56-16

Директор Виконавчої дирекції
Сьобко Оксана Михайлівна
(067) 495-26-89


З метою захисту прав та законних інтересів платників податків Черкаської області рішенням загальних зборів 16 березня 2000 року створено Територіальне відділення Асоціації платників податків України у Черкаській області. Зареєстроване Черкаським обласним управлінням юстиції 16 червня 2000 року.


Мета і завдання регіонального осередку АППУ – захист конституційних прав платників податків, створення в регіоні умов для становлення та розвитку підприємництва, надання інформаційних, консультативних та просвітницьких послуг з податкового законодавства та бухгалтерського обліку.

Територіальне відділення активно бере участь в економічному та суспільно-політичному житті Черкаської області, плідно співпрацює з: Головним управлінням Міндоходів у Черкаській області, Державною податковою інспекцією у м. Черкаси, Торгово-промисловою палатою України, органами місцевого самоврядування та філіями видавництв «Вісник податкової служби України», «Все про бухгалтерський облік», «Податки та бухгалтерський облік».

Голова Ради Територіального відділення АППУ в Черкаській області є:
- членом Колегії Головного управління Міндоходів в Черкаській області;
- Головою Громадської Ради при Головному управлінні Міндоходів в Черкаській області;
- членом Регіональної ради підприємців при Черкаській обласній державній адміністрації.

На даний час територіальне відділення об'єднує близько 230 колективних та індивідуальних членів. Найбільш відомими підприємствами - членами Відділення є:
ПАТ «Черкасиобленерго»; ВАТ «Черкасигаз»; ПАТ «Черкаське хімволокно»; ПАТ «Графія України»; ТОВ «Світ ласощів»; ТОВ «Тальнівський КХП»; ПАТ «Черкаське обласне підприємство автобусних станцій»; ДП «Черкаське лісове господарство».

Місцеві відділення АППУ створені у м.Черкаси, м.Золотоноша та м.Сміла.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(0472) 54-04-46