Розподіл обов’язків між членами Правління за напрямками діяльності

Члени Правління

Напрямки діяльності Асоціації

Матійчик В.О.

Загальне керівництво Асоціацією, контроль реалізації рішень керівних органів Асоціації, представництво Асоціації в її зовнішніх стосунках.

Карелін О.М.

Забезпечення поточної діяльності Асоціації та її Генеральної дирекції.Очолює Комісію Ради Асоціації платників податків Україниз питань розвитку  та забезпечення діяльності Асоціації.

Антонищак А.Ф.

Супровід діяльності Асоціації по забезпеченню впливовості, розвитку та підвищення авторитету.

Бучинський Й.В.

Юридичний супровід діяльності Асоціації. Очолює Комісію Ради Асоціації з питань забезпечення захисту та законних прав платників податків.

Іванчук А.В.

Забезпечення взаємодії Асоціації з органами влади, співпраця з депутатськими фракціями та профільними Комітетами Верховної Ради України.

Мазарак В.П.

Сприяння організації навчально-просвітницької, масово - роз’яснювальної та консультативної роботи Асоціації. Заступник Голови комісії з питань розвитку та забезпечення діяльності Асоціації.

Майстренко В.С.

Очолює Комісію Ради Асоціації платників податків України з питань комунікацій та інформаційної політики.

Матвієнко А.С.

Забезпечення взаємодії Асоціації з органами влади. Очолює Комісію Ради Асоціації платників податків України з питань взаємодії з органами влади, громадськими та неурядовими організаціями.

Михайльо В.В.

Забезпечення взаємодії Асоціації з банками, страховими та іншими небанківськими фінансовими установами.Сприяння організації діяльності «Банківського клубу».

Шлапак О.В.

Сприяння організації діяльності Асоціації по забезпеченню статутних завдань щодо захисту прав та законних інтересів платників податків.

 

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99