Склад Ради АППУ

Члени Ради Асоціації

обрані на позачерговому Х З’їзді Асоціації

 

п/п

Прізвище, ім’я та по-батькові

Посада

1.

Катамадзе Грігол Шалвович

Президент Асоціації

2.

Атаманюк Юрій Анатолійович

Перший віце-президент,

(на громадських засадах)

 

3.

Антонищак Андрій Федорович

 

Віце-президент АППУ

(на громадських засадах),

Народний депутат України, Голова підкомітету з питань правового забезпечення діяльності митних органів Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики

4.

Бучинський Йосип Валентинович

 

Віце-президент АППУ

(на громадських засадах),

Керуючий партнер адвокатськогооб’єднання "Яр. Вал"

5. 

Мазарак Володимир Петрович

 

Віце-президент АППУ

(на громадських засадах),

Голова Ради ТВ АППУ в Одеській області

6.

Майстренко Віталій Степанович

 

Віце-президент АППУ

(на громадських засадах),

Віце-президент Київської торгово-промислової палати

 

7.

Матвієнко Анатолій Сергійович

 

Віце-президент АППУ

(на громадських засадах),

Народний депутат України, Заступник голови депутатської фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", Голова міжфракційного депутатського об’єднання «За справедливі податки»

8. 

Погиба Павло Павлович

 

Віце-президент АППУ

(на громадських засадах),

Радник Президента Асоціації, 

Голова Ради ТВ в місті Київ

9.

Шлапак Олександр Віталійович

Віце-президент АППУ

(на громадських засадах)

10. 

 

Білоцерківська Ганна Павлівна

 

Радник Президента Асоціації

11.

 

Ганечко Микола Миколайович

 

Радник Президента Асоціації, керівник відділу правового забезпечення ГД АППУ

12. 

 

Герасименко Людмила Михайлівна

 

Генеральний директор Асоціації

13. 

 

Гісем Мирослав Володимирович

 

Перший заступник Голови Ради Територіального відділення  Асоціації  в Закарпатській області, Голова правління Публічного акціонерного товариства «Комерційний інвестиційний банк»

14. 

 

Далічук Ігор Євгенійович

 

Президент акціонерного товариства «Слобожанська будівельна кераміка»

15.

 

Довбенко Михайло Володимирович

 

Народний депутат України

16. 

 

Жебровська Філя Іванівна

 

Генеральний директор ПАТ «Фармак»

17. 

 

Іукурідзе Важа Георгійович

 

Голова ТОВ «ПТК ШАБО»

18.

 

Коба Накопія

 

член Парламенту Грузії

19. 

 

Ковальков Айвар

 

керівник компанії "Сервіс Менеджмент Інтернешнл"

20. 

 

Козак Богдан Романович

 

Президент ТОВ  «Торгово-виробнича компанія «Львівхолод»

21. 

 

Колодяжна Поліна Олександрівна

 

Радник Президента Асоціації

22. 

 

Коростельов Віталій Вікторович

 

Радник Президента Асоціації

23. 

 

Кропачов Віталій Валерійович

 

Радник Президента Асоціації

24. 

 

Олексієнко Дмитро Володимирович

 

Голова Громадської ради при ДФС України, Громадської спілки „Ліга аудиторів України”

25. 

 

Пашко Павло Володимирович

 

в.о. ректора Національного університету державної податкової служби України

26.

 

Осадчий Олександр Володимирович

 

Генеральний директор виробничого об’єднання «Київприлад»

27. 

 

Яворський Олександр Едуардович

 

Президент групи компаній «ХФК Біокон»

28.

 

Віннік Сергій Олександрович

 

Голова Ради Територіального відділення у Вінницькій області

29. 

 

Дутко Василь Васильович

 

Голова Ради Територіального відділення в Волинській області 

30.

 

Речицький Олександр Юхимович

 

Голова Ради Територіального відділення в Дніпропетровській області

31. 

 

Поляков Роман Олександрович

 

Голова Ради Територіального відділення в Донецькій області

32. 

 

Карпінський Геннадій Іванович

 

Голова Ради Територіального відділення в Житомирській області

33.

 

Волощук Марта Гнатівна

 

Голова Ради Територіального відділення в Закарпатській області

34. 

 

Куценко Євген Миколайович

 

Голова Ради Територіального відділення в Запорізькій області

35.

 

Вінтонюк Ігор Миколайович

 

Голова Ради Територіального відділення в Івано-Франківській області

36. 

 

Лобов Гліб Анатолійович

 

Голова Ради Територіального відділення в Київській області

37. 

 

Волков Ігор Вікторович 

 

Голова Ради Територіального відділення в Кіровоградській області

38. 

 

Шахов Сергій Володимирович

 

Голова Ради Територіального відділення у Луганській області

39. 

 

Долінська Лілія Валеріївна

 

Голова Ради Територіального відділення у Львівській області

40. 

 

Запорожченко Наталія Євгеніївна

 

Голова Ради Територіального відділення  Миколаївській області

41. 

 

Бейдик Олександр Леонідович

 

Голова Ради Територіального відділення в Полтавській області

42. 

 

Года Маріян Адамович

 

Голова Ради Територіального відділення в Рівненській області

43. 

 

Фролков Андрій В’ячеславович

 

Голова Ради Територіального відділення в Сумській області

44. 

 

Дутка Ігор Степанович

 

Голова Ради Територіального відділення в Тернопільській області

45. 

 

Вишневська Марина Костянтинівна

 

Голова Ради Територіального відділення в Харківській області

46. 

 

Гельфандбейн Леонід Семенович

 

Заступник Голови Ради Територіального відділення у Херсонській області

47. 

 

Семків Ростислав Романович

 

Голова Ради Територіального відділення у Хмельницькій області

48. 

 

Рубченко Лора Олексіївна

Голова Ради Територіального відділення в Черкаській області

49.

 

Назаренко Михайло Іванович

 

Голова Ради Територіального відділення в Чернігівській області

50.

 

Мисевич Ігор Захарович

 

Голова Ради Територіальне відділення у Чернівецькій області

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(044) 351-19-20