В урочистій обстановці в Рівному привітали підприємців міста та області

  • 07.09.17 6:42

Територіальне відділення ВГО "Асоціація платників податків України" в Рівненській області взяло активну участь у підготовці та проведенні міських та обласних заходів та урочистостей з нагоди професійного свята – Дня підприємця.
Міський голова Рівного Володимир Хомко, Голова Рівненської обласної ради Микола Драганчук, голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко подякували усім підприємцям, котрі у непростий для економіки України час активно шукають можливості розширення ринків збуту, впроваджують інновації та залучають інвестиції, завдяки чому забезпечили вагомий внесок у розвиток Рівненщини.
Вітаючи представників бізнесу, Голова Ради Територіального відділення ВГО "Асоціація платників податків України" в Рівненській області Маріян Года вручив Подяки ТВ АППУ тим членам Асоціації, які не лише сумлінно і добросовісно платять податки. Вони не стоять осторонь загальних проблем українського бізнесу по принципу «моя хата скраю», а висловлюють свою громадянську позицію, приймають активну участь у встановленні партнерських та стабільних відносин між державою і платником податків, як необхідної передумови ефективного зростання економіки держави.
Загалом нагороди з нагоди Дня підприємця в місті та області отримали більше 100 бізнесменів. Це відзнаки міського голови, облдержадміністрації, облради, департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА, головного управління ДФС України у Рівненській області, територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України», торгово-промислової палати та обласного центру зайнятості.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(0362) 46-01-54