У форматі конструктивної дискусії пройшов семінар у Рівному

  • 07.04.17 14:35

Територіальним відділенням АППУ спільно з регіональним осередком Всеукраїнського бухгалтерського клубу в Рівному проведено чергове відкрите засідання Клубу бухгалтерів на тему: «Огляд податкового законодавства. Актуальні питання. Коментарі та рекомендації »
Лектор ТВ АППУ Михалишина В.П. ознайомила учасників семінару зі змінами в адмініструванні податків і зборів, оподаткуванні нерухомого майна, обліку платників податків, порядку реєстрації платниками податку на додану вартість, єдиного податку. Дискусії в учасників зустрічі викликали питання адміністрування податку на нерухоме майно, зокрема, порядок обчислення податку з об’єктів житлової нерухомості, які знаходяться у власності фізичних осіб, та застосування пільг із сплати цього податку. На семінарі також розглянуті питання адміністрування єдиного соціального внеску.
Крім традиційного огляду внесених змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи в частині податку на прибуток, актуальних роз'яснень по ПДВ, на прохання бухгалтерів висвітлювались питання про типові помилки, які допускають платники податків при складанні податкової звітності. Крім того, в зв’язку із запровадженням значних штрафних санкцій за порушення мінімальних гарантій в оплаті праці йшла мова про дотримання законодавства про працю, особливості оформлення працівників в різних практичних ситуаціях, а саме: неповний робочий час, відпустки за свій рахунок, термінові і безстрокові трудові договори, сумісники, виконання засновником обов'язків директора та інші новини законодавства, актуальні роз'яснення з питань бух обліку та оподаткування, які висвітлила Гелешко Н.С.. Своїм виступом експерт з трудових питань привела бухгалтерів в шок, скільки роботи треба зробити, щоб бути спокійними в правомірності своїх дій!
Завершальна частина семінару відбулася у форматі конкретних запитань-відповідей та активної дискусії учасників заходу, які вкотре підтвердили, що зацікавлені в отриманні професійних роз'яснень з питань, які потребують практичного вирішення.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(0362) 46-01-54