Обговорені питання організації спільних заходів для платників податків

  • 14.03.17 13:53

В рамках співпраці з інститутами громадянського суспільства та з метою організації спільних заходів для платників минулого тижня в ДПІ у м. Рівному відбулась робоча зустріч з представниками ТВ ВГО «Асоціація платників податків України» в Рівненській області та Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб». На зустрічі були обговорені питання організації спільних заходів для платників податків з метою інформування останніх про зміни в законодавстві.
Під час заходу були розглянуті також актуальні питання декларування доходів, особливості цьогорічної кампанії декларування. Працівники інспекції розповіли, що декларанти податку на доходи фізичних осіб мають змогу заповнювати та направляти до органів ДФС декларацію про майновий стан і доходи через Інтернет. З цією метою на єдиному веб-порталі Державної фіскальної служби України працює спеціальний електронний сервіс «Декларування громадян». Для користування цією послугою платникам необхідно мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення.
Проведення таких спільних з інститутами громадянського суспільства заходів є важливим, адже це допомагає податківцям «тримати руку на пульсі» і виявляти гострі питання, які турбують громадськість, відразу не загострюючи ситуацію та розв’язуючи питання на місці.

 

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(0362) 46-01-54