ВГО АППУ підписала Меморандум з новим бізнес-об’єднанням ЛІГА.club

  • 07.09.17 20:17

6 вересня в готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулася презентація нового бізнес-об’єднання ЛІГА.Club, на якій з вітальним словом виступив Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе. Проект презентувало ділове видання Liga.net.
ЛІГА.club покликаний об’єднати представників бізнесу, влади, громадських діячів – тих, хто формує бізнес-ландшафт України, розуміє свою роль у суспільстві, чітко формулює власні потреби та досягає успіху. Бізнес-спільнота створена з метою координації та розвитку підприємницьких ініціатив. Але, на відміну від вже існуючих асоціацій та клубів, ЛІГА.club використовує нетворкінг та освітні дискусії лише як засіб для досягнення основної задачі: виокремити найважливіші месиджі ключових сфер економіки і донести їх до двох основних аудиторій: широкого кола читачів з метою інформування, і владних інституцій з конкретною пропозицією до імплементації.

На презентації проекту було підписано меморандум про взаєморозуміння щодо стратегічного партнерства між ЛІГА.club в особі Генерального директора групи компаній ЛІГА Дмитра Бондаренка та Асоціацією платників податків України в особі Президента Грігола Катамадзе. ВГО АППУ не випадково стала першим офіційним партнером ЛІГА.club, адже Асоціація відстоює ідеї бізнесу та допомагає доносити проблеми підприємництва владній верхівці.

Очолила ЛІГА.club Юлія Бурковська, як твердо переконана в необхідності створення єдиного каналу комунікації бізнесу та влади, і, на її думку, Liga.net відповідає усім критеріям незалежного аналітичного ділового видання, кількісні показники аудиторії якого дають підстави претендувати на впливовість.
На презентацію завітало близько 150 гостей, серед яких більшу частину склали українські бізнесмени та представники міжнародних компаній. Також привітати і засвідчити різносторонню підтримку клубу прийшли представники Міністерства юстиції, Нотаріальної палати, головні редактори ЗМІ та рекламодавці медіа-холдингу.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(066) 405-37-75