Відбувся XII З’їзд ВГО «Асоціація платників податків України»

  • 01.07.17 6:25

29 червня п.р. відбувся XII З’їзд ВГО «Асоціація платників податків України». У заході взяли участь делегати З’їзду - керівники територіальних відділень АППУ, народні депутати України, представники бізнесу з усієї України, експерти та громадські діячі. Почесним гостем заходу став в.о. Голови ДФС України Мирослав Продан.
Головною подією З’їзду стало переобрання Президента Асоціації у зв’язку з закінченням юридично визначеного строку перебування на посаді очільника АППУ Грігола Катамадзе. Одноголосно було прийнято рішення, що Грігол Шалвович залишається на посаді Президента ВГО АППУ на наступний термін.
«Дякую за підтримку, це справді для мене велика довіра. Така одноголосна підтримка - це велика відповідальність, і я спробую зробити все, що від мене залежить», - подякував Грігол Катамадзе.
Також на З’їзді було обрано 9 Віце-Президентів Асоціації. На посадах залишилися Олександр Шлапак, Анатолій Матвієнко, Сергій Шахов, Андрій Антонищак, Юрій Атаманюк, Павло Погиба та Володимир Мазарак, новими Віце-Президентами стали Валерій Омельченко, Наталія Ульянова та Володимир Венгер.
До складу Правління ВГО АППУ обрано повторно Людмилу Герасименко, Ігоря Далічука та нового члена Правління Поліну Колодяжну.
Окрім, Президента, віце-президентів, Голів ТВ ВГО АППУ у областях до складу Ради також увійшли: Афян Артем, Бучинський Йосип, Вишневська Любов, Герасименко Людмила, Гісем Мирослав, Пригаровський Віктор, Далічук Ігор, Довбенко Михайло, Жебровська Філя, Іукурідзе Важа, Козак Богдан, Колодяжна Поліна, Олексієнко Дмитро, Пашко Павло, Троян Степан та Шикота Людмила.

Ревізійна комісія ВГО АППУ віднині складається з Олександра Максименка - Голова, Ярослава Бондаря – заступник Голови, Тетяни Дутки, Дмитра Іванова та Інги Коренєвої.

Перед тим як відзвітувати про діяльність Асоціації за два роки, Президент Грігол Катамадзе вручив відомчі нагороди й дипломи:
- Голові Ірпінського осередка ВГО АППУ Василю Попко, який очолює його з самого початку вже 18 років. Василю Сільвестровичу днями виповнюється 80 років, й Асоціація щиро вітає ювіляра та бажає йому довгих років життя й наснаги.
- Ганні Павлівні Білоцерківській, Раднику Президента ВГО АППУ, яка є легендою податкової служби, у якій вона працювала з моменту її створення до 2011 року і вже більш 6 років працює в Асоціації.
- Українському віолончелісту, музикознавцю, діячу мистецтв Олександру Пірієву за національний проект «Три С: Скорик – Станкович – Сільвестров» та за вагомий внесок у розвиток національної культури в Україні та за ї межами.
- Керівнику видавничої групи «КМ-Букс» Ярославу Мариновичу;
- Голові правління АТ «Сумський завод «Насосенергомаш» (2015-2016 р.р.) Юрію Осипенку, нагороду якого передано вручити Голові ТВ ВГО АППУ в Сумській області Андрію Фролкову.
На з'їзді підписали Меморандум про партнерство та співпрацю між Асоціацією платників податків України та Державною фіскальною службою України. В рамках угоди АППУ зокрема буде здійснювати експертизу проектів регуляторних актів ДФС і надавати фіскальній службі свої пропозиції.
В.о. Голови ДФС України також Мирослав Продан подякував Асоціації за активність і запевнив: «Завдяки підписаному Меморандуму наші відносини стануть більш зрозумілими та конструктивними. Я радий тому, що асоціації самі виходять з ініціативою боротьби зі зловживанням у податковій і митній сферах. Вони виступають партнерами ДФС у цьому питанні».

Делегати та присутні представники бізнесу мали змогу задати питання очільнику Державної фіскальної служби. Останній зокрема повідомив делегатам з'їзду і бізнесменам, що з 1 липня 2017 року запрацюють система електронного управління ризиками та система електронного повернення ПДВ, що «поставить жирну крапку в питанні одного з найбільш корупційних податків, унеможлививши контакт між чиновником і платником податків».
Президент Грігол Катамадзе відзвітував про діяльність Асоціації під своїм керівництвом та досягнення організації: було презентовано фінансовий звіт, робота з міжнародними партнерами, благодійні проекти, форуми, просвітницькі заходи. Він також наголосив, що останній рік Асоціація займалась розробкою ліберального Податкового Кодексу, який наразі вже переданий до органів влади. Грігол Шалвович щиро подякував усім, хто допомагав та підтримував команду у цій роботі.
Окремо дворічний звіт про висвітлення діяльності Асоціації у ЗМІ представила прес-секретар Асоціації Міла Шикота. Згідно звіту, за майже два роки про діяльність Асоціації вийшло 144 сюжети на телебаченні, 51 програма на радіо, 72 матеріали у друкованих засобах масової інформації та більш як 1040 публікацій в інтернет-ЗМІ.
На заході була затверджена Стратегія розвитку ВГО АППУ до 2020 року. Постановили, що керівні органи Асоціації будуть більш ефективно використовувати важелі впливу та наявні можливості задля організації ефективної роботи місцевих осередків Асоціації, забезпечення зростання рівня авторитету та впливовості Асоціації, Територіальних та Місцевих відділень АППУ, збільшення кількості членів Асоціації та досягнення якісних показників.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(044) 230-83-78