Хмельницькі ринки та підприємці, проблеми та можливості.

  • 07.07.17 16:19

Територіальне відділення ВГО «Асоціація платників податків України» у Хмельницькій області орієнтує свою роботу на те як допомогти громадянам, бізнесу скористатись в межах діючого законодавства певними пільгами, існуючими правами на отримання коштів від держави, недопущення застосування контролюючими органами санкцій.
Одним із таких кроків є інформування громадян, які торгують на ринку, надають побутові послуги виключно населенню щодо умов здійснення такої діяльності в межах правового поля з мінімальними затратами при взаємовідносинах з державою.
При проведенні інформаційної кампанії в т.ч. шляхом розміщення біг-бордів на ринках, акцентується увага, в першу чергу, на найпростішому варіанті: зареєструватись фізичною особою-підприємцем та здійснювати діяльність на 1-й групі спрощеної системи оподаткування.
В таких підприємців на 1-й групі дохід не повинен перевищувати 300 тис. гривень, а покупцями можуть бути лише фізичні особи, а види діяльності, якими можна займатися, — це роздрібна торгівля з торгових місць на ринках і надання побутових послуг виключно населенню.

Звертаємо Вашу увагу, що громадянам, які зареєстровані підприємцями незалежно від того чи вони займаються підприємницькою діяльністю, чи «ховаються» від контролюючих органів, чи не отримують дохід, чи знаходяться в декретній відпустці, чи за кордоном на заробітках, чи займаються сезонно за кожен місяць в податкових інспекціях з 1 січня проводиться нарахування 704 грн. єдиного соціального внеску.
Рекомендуємо звіритись з податковою, державним реєстратором та при необхідності подати заяву до Центру надання адміністративних послуг заяву на скасування державної реєстрації підприємницької діяльності.
При проведенні інформаційної кампанії, акцентуємо увагу на необхідність уникнення ризиків, коли рік не займався бізнесом, чи «ховався» на ринку, в перукарні і т.д. від перевіряючих, а по року прийдеться заплати 8448 грн. єдиного соціального внеску (704*12) проти 6144 грн. (1920 грн. єдиного податку та 4224 грн. ЄСВ) при умові легальної діяльності, нарахування стажу, можливості отримання лікарняних, декретних, субсидії.
При необхідності підприємцям надаються індивідуальні консультації.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(03822) 2-25-48