12 травня Free Market Road Show завітає до Києва

  • 20.04.15 9:08

Асоціація платників податків України рада анонсувати VIII щорічні Гастролі вільного ринку (Free Market Road Show).


Австрійський економічний центр (AEC), у співпраці з більш ніж 60 провідними науково-дослідними центрами та університетами по всій Європі і на Кавказі, спільно з міжнародними партнерами, серед яких Liberty Fund, Global Philanthropic Trust, European Students for Liberty, Ruefa and the F.A. v. Hayek Institutе, 13 квітня 2015 року розпочинає тур 35 столицями Європи та Кавказу- від Скандинавії до Туреччини, від Іспанії до України, який завершиться 27 травня.


Уже четвертий рік поспіль Асоціація платників податків України є партнером проведення Гастролей вільного ринку в Україні. Цього року конференція на тему "Як забезпечити зростання?" відбудеться у м. Київ 12 травня у конференц-залі Торгово-промислової палати України, за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33


Впродовж 2-ох дискусійних панелей українські та іноземні експерти обговорюватимуть шляхи реформування економіки України та можливі результати задекларованих Урядом реформ, шукатимуть шляхи подолання системної кризи, обговорюватимуть межі, в яких можна підвищувати податки та змінювати структуру оподаткування – і не призводити пригнічення економічної активності в країні та багато інших цікавих питань.

Як і в попередні роки до участі у дискусії ми запрошуємо провідних експертів у галузі економіки, фінансів, податкового права, політиків, дипломатів, громадських діячів, науковців, студентів, журналістів та інших зацікавлених осіб.

 

Попередня програма

 

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Кількість місць обмежена.

 

Більше про Free Market Road Show 2015

Організатори

Місцеві партнери заходу

Медіа партнери

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99