Грігол Катамадзе взяв участь у XV розширеному з’їзді Українського союзу промисловців і підприємців

  • 10.11.17 14:41

у залі «Хол Чемпіонів» що в НСК «Олімпійський» відбувся розширений з’їзд Українського союзу промисловців і підприємців, участь в якому взяла ВГО Асоціація платників податків України в особі Президента Грігола Катамадзе.
На з’їзді ділова спільнота презентувала унікальну програму індустріально-інноваційного розвитку країни – «Платформу економічного патріотизму». Це комплекс рішень щодо покращення податкової політики, запобігання монополізації ринків, гарантування дотримання прав власності і свободи підприємствам в Україні, що має дати 7-8% ріст ВВП вже в найближчі роки.
Презентуючи програмний продукт, в основі якого пропозиції провідних бізнес-асоціацій України, Анатолій Кінах зазначив, що вбачає цінність в діяльності ВГО АППУ, тому буде сприяти підтримці проектів Асоціації, в рамках діяльності Українського союзу промисловців і підприємців.

«Я дуже вдячний Асоціації платників податків України і хочу ще раз підтвердити на з’їзді, що ми будемо підтримувати всі напрямки їхньої діяльності. Особливо всі питання, що стосуються оподаткування за принципом виведеного капіталу, наведення порядку в системі ПДВ, малого бізнесу, зниження адміністративного силового тиску та інших. Адже мова йде про адаптацію фіскальної системи до сучасних стандартів», - зазначив Президент УСПП Анатолій Кінах.

«Платформа економічного патріотизму» містить ряд першочергових заходів на найближчий рік із більш широкого переліку розробленої раніше та постійно оновлюваної Антикризової програми спільних дій влади та бізнесу. Передбачається, що узгоджені невідкладні дії влади і бізнесу, нові пропозиції ділових асоціацій дадуть серйозний поштовх розвитку підприємництва, пожвавленню темпів економічного росту, створенню робочих місць в країні.
«Українська економіка знаходиться в дуже важкому стані, і ми це відчуваємо останні декілька років. Великі проблеми, що існують зараз в українській економіці, зможуть вирішити лише системні зміни. Якщо ми говоримо про податкову систему, то потрібне нове бачення системи оподаткування, новий Податковий кодекс та ін. Ми, Асоціація платників податків України, вважаємо, що новий кодекс повинен бути ліберальним. Адже це дасть можливість розвиватись українському бізнесу, зупинить тенденцію міграції української молоді на заробітки в інші країни та зміцнить економіку держави», - підкреслив Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99