Грігол Катамадзе нагородив переможців VII Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок»

  • 18.05.17 7:39

17 травня в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова відбулася церемонія нагородження переможців та призерів VII Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок», який проводить Асоціація українських правників. Президент ВГО «Асоціації платників податків України» Грігол Катамадзе узяв участь у нагородженні.
Конкурс проводиться серед шести категорій: I – учні 1-4 класів, ІІ – учні 5-8 класів, ІІІ - учні 9-11 класів, ІV – учні професійно-технічних навчальних закладів, V – студенти вищих навчальних закладів, VІ – представники різних вікових груп. Цього року членами журі було опрацьовано 529 робіт, а кількість учасників, залучених у втіленні проектів, сягнула майже мільйона осіб.
Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе нагородив переможців у другій віковій категорії, які посіли 1 та 3 місце. Одну з нагород отримали учні Вітрянського навчально-виховного комплексу Чернівецької області за соціальний проект «Трагедія голодомору». Діти організували тематичний вечір, покликаний поглибити знання молоді про роки голодомору в Україні та його наслідки для українського народу. Другу нагороду отримали учениці Крихівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Івано-Франківської міської ради Кравчук Христина і Батіг Вікторія за національно-патріотичний фоторепортаж «Крок назустріч».

Грігол Катамадзе звернувся з вітальним словом до учасників та присутніх: «Сьогодні, на жаль, настав дуже тяжкий шлях для цієї чудової країни. Україна багата талантами, які ми наразі бачимо. Саме за вами, талановитими дітьми України, майбутнє! І надзвичайно важливо кожному робити свою справу добре, тим самим розвиваючи країну. Ми, потужна бізнес-спільнота України, ВГО «Асоціація платників податків України», хотіли б зробити свій внесок у розвиток України. І тому, вже півроку працюємо над ліберальним Податковим Кодексом. На моє глибоке переконання, лібералізація податкового законодавства та всієї системи надасть можливість вийти з кризи. Україна повинна жити набагато краще ніж ми бачимо наразі, для цього вона має всі можливості та великий потенціал».
Як зазначив Президент Асоціації українських правників Василь Костицький, головна ідея конкурсу – популяризація духовних і моральних надбань, консолідація зусиль спрямованих на моральний розвиток особистості, здатної забезпечити країні гідне місце у цивільному світі, сприяння формуванню громадянської позиції та соціально-правової активності учнів та студентів, створення належних умов для прояву патріотизму, високих моральних цінностей, почуття любові до України.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99