Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» прийнято участь у флеш-мобі, який відбувся біля Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики та спрямований на підтримку законопроекту № 8557 про заміну податку на прибуток податком на виведений капітал.

  • 06.11.18 17:40

Слід зазначити, що ще два роки назад в процесі розробки проекту нового Податкового кодексу України Асоціація включила до нього окремим розділом податок на виведений капітал.

Авторський колектив Асоціації здійснив Всеукраїнський тур з широкого обговорення проекту нового Податкового кодексу України з українським бізнесом, під час якого були проведені численні зустрічі та Круглі столи з представниками влади, громадських організацій, а головне, з представниками великого, середнього та малого бізнесу різних галузей економіки, які підтримують і чекають на запровадження податку на виведений капіталу.

Тому сьогодні Асоціація разом із представниками інших громадських організацій виявила прояв своєї громадянської позиції щодо заміни дискреційного податку на прибуток підприємств податком на виведений капітал.

Влітку цього року Президент України Петро Порошенко на зустрічі з представниками великого бізнесу завірив, що він готовий підписати такий законопроект, причому як невідкладний.

Стає незрозумілим, чому зареєстрований 05.07 2018 р. законопроект за № 8557 про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податку на виведений капітал досі не виносять на розгляд до зали Верховної Ради України. При цьому приймаються позиції МВФ, Світового банку, а для держави першочергово потрібно приймати позицію українського бізнесу, який сплачує до казни держави податки, з яких в свою чергу виплачується заробітна плата, в тому числі, представникам законодавчої та виконавчої влади, а також постійно погашаються отримані країною кредити.

Асоціація платників податків України, яка об’єднує понад тисяч платників податків, від імені українського бізнесу вимагає винести законопроект з реєстраційним номером № 8557, суб’єктом законодавчої ініціативи якого є Президент України, на розгляд до Верховної Ради України.

Скасування податку на прибуток та перехід до моделі оподаткування виведеного капіталу дозволить значно спростити адміністрування, показувати реальний прибуток, зупинить відтік капіталу, оздоровить економіку та стимулюватиме притоку інвестицій в Україну.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99