Президент ВГО АППУ– Голова Вищої Рейтингової Комісії Грігол Катамадзе прийняв участь в урочистій церемонії нагородження переможців регіонального рівня - платників податків Одеської області Всеукраїнського Рейтингу «Сумлінні платники податків України - 2017»

  • 12.10.18 18:18

Грігол Катамадзе привітав переможців регіонального рівня Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2017» із заслуженою перемогою та висловив їм подяку за участь в розвитку економіки України, побажав плідної роботи, нових професійних перемог, успішного здійснення всіх планів та задумів

Президент ВГО АППУ– Голова Вищої Рейтингової Комісії Грігол Катамадзе зазначив, що ВГО «Асоціація платників податків України» починаючи з 2011 року проводить Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» з метою посилення ролі та авторитету платника податків в житті країни та підвищення загальної культури сплати податків. Завдяки добросовісним платникам податків, які сумлінно виконують свої обов’язки перед державою, забезпечується її соціально-економічна стабільність та суспільний добробут.

Він проінформував присутніх, що 26 вересня цього року відбулося засідання Вищої Рейтингової Комісії «Сумлінні платники податків – 2017».

Із 425 учасників Рейтингу із усіх регіонів України та міста Києва перемогу здобули 44 підприємства.

Грігол Катамадзе зазначив, що шанси на перемогу в цьому конкурсі мали не лише великі платники податків, а й малі, оскільки вагому роль в оцінюванні відігравали не абсолютні, а відносні показники ефективності роботи. Він розповів, що у 2018 році Конкурс, вже традиційно, об'єднав мало не всі сфери економіки та суспільного життя. Адже спектр його номінацій доволі широкий: аграрна галузь, будівництво та девелопмент, культура та спорт, інформація та телекомунікації, охорона здоров’я та соціальна допомога, промисловість, а також сфери права, консалтингу, наукової та технічної діяльності, торгівлі, послуг, транспорту та зв’язку, фінансової та страхової діяльності, сфера управління активами та нерухомістю. Важливою особливістю є те, що на 2018 рік припадає ювілейна дата створення Асоціації. Церемонія нагородження переможців Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2017» відбудеться на високому рівні, в рамках святкування 20-ї річниці з Дня створення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України», 30 листопада цього року в готелі «Прем'єр палас». Запросив переможців Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2017» Одеської області на це святкове дійство.

ПЕРЕЛІК ПІДПРИЄМСТВ-ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РЕЙТИНГУ «СУМЛІННІ ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ-2017»
У ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ


СУМЛІННИЙ ПЛАТНИК ПОДАТКІВ У ГАЛУЗІ БУДІВНИЦТВА ТА ДЕВЕЛОПМЕНТУ
- у категорії середні підприємства - ТзОВ «ТІС-ГІДРОТЕХНІКА» (40061776)

СУМЛІННИЙ ПЛАТНИК ПОДАТКІВ У ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ
- у категорії середні підприємства - ОДЕСЬКИЙ НАЦIОНАЛЬНИЙ АКАДЕМIЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ (02224643)


СУМЛІННИЙ ПЛАТНИК ПОДАТКІВ У СФЕРІ ПРАВА, КОНСАЛТИНГУ,
НАУКОВОЇ ТА ТЕХНІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
- у категорії середні підприємства - ТОВ "БІІР УКРАЇНА" (38819672)

CУМЛІННИЙ ПЛАТНИК ПОДАТКІВ У СФЕРІ ПОСЛУГ
- у категорії великий платник податків - ПРАТ "УКРЕЛЕВАТОРПРОМ" (31640002)

СУМЛІННИЙ ПЛАТНИК ПОДАТКІВ У СФЕРІ ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ’ЯЗКУ
- у категорії середні підприємства - ТОВ "СМТ ЮЖНИЙ ЛТД" (20937387)

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99