Під патронатом Президента ВГО АППУ, Надзвичайного та Повноважного Посла Грігола Катамадзе відбувся Гала-концерт Національного культурно-мистецького проекту «Три - С»

  • 13.11.17 12:55

В національній опері України відбувся Гала-концерт Національного проекту «Три - С: Скорик-Станкович-Сильвестров» під патронатом Президента ВГО «Асоціація платників податків України», Надзвичайного та Повноважного Посла Грігола Катамадзе. Автор ідеї проекту – Генеральний продюсер і український віолончеліст, музикознавець, громадський діяч Олександр Пірієв.
Арт-проект «Три - С» - це три «кити» сучасної української класичної музики - композитори Мирослав Скорик, Євген Станкович і Валентин Сильвестров, які є славою і гордістю вітчизняної культури. За першими літерами прізвищ наших славетних митців і утворилася символічна назва проекту «ТРИ С», котра лягла в основу потужної національної акції. Кожному із цих композиторів належить окрема сторінка історії музичної України і, відповідно, окремий етап у проекті «ТРИ С», який тривав протягом 2016-2017 років та ознаменувався концертами в Києві, Львові, Харкові, Одесі та інших найбільших містах України.

«Я насправді щаслива людина, що протягом цих двох років маю відношення до цього великого проекту. Дуже вдячний компанії ПрАТ «Слобожанська будівельна кераміка» на чолі з Ігорем Далічуком, яка є меценатом проекту, і вітаю СБК з 20-тиріччям. Асоціація платників податків буде відзначати своє 20-тиріччя наступного року, і я би дуже хотів, щоб цей ювілей також ознаменувався великою всеукраїнською подією. У 2013 році ми намагалися повернути на сцену твір маестро Євгена Станковича «Коли цвіте папороть». Тоді, на жаль, не вдалося. І я дуже хотів би, щоб восени наступного року 20-тиріччя Асоціації ми відсвяткували поверненням на сцену цієї унікальної роботи», - сказав Грігол Катамадзе під час прес-конференції.

На початку концерту Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе зі сцени театру опери та балету вручив Подяку В.о.Голови ДФС України Мирослава Продана компанії «Слобожанська будівельна кераміка» за високій рівень податкової культури, сумлінне виконання податкових зобов’язань, вагомий внесок у наповнення бюджетів усіх рівнів та з нагоди 20-річчя створення компанії. Подяку отримали Генеральний директор Олександр Кравченко та фінансовий директор Олена Бурковська.

Під час концерту слухачі насолоджувалися творами геніальних композиторів у виконанні Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо під керівництвом народного артисту України, головного диригента оркестру Володимира Шейко. Оркестр виконав «Хануку», «Як я люблю оселі твої», «Танок» Євгена Станковича, а також його Концерт №2 для скрипки з оркестром, солістом якого був український скрипаль, педагог, громадський діяч Дмитро Ткаченко. Також на концерті було виконано вибрані каприси з циклу «24 каприси» для симфонічного оркестру Мирослава Скорика, цикл «Тиха музика» для струнних і вибрані фрагменти «Майдан – 2014» Валентина Сильвестрова. Завершив концерт неперевершений виступ солісту Олександра Пірієва, який виконав Концерт №2 для віолончелі з оркестром.

Після концерту на сцену винесли великий букет від Президента ВГО АППУ Грігола Катамадзе, як данину творчості славетним митцям, видатним постатям, які здобули всесвітню славу, легендарним композиторам: Валентину Сильвестрову, Євгену Станковичу та Мирославу Скорику перші літери прізвищ яких і стали формулою назви Проекту, де червоними та білими квітами була викладена назва проекту «Три - С».

На завершення вечора відбулося вручення подяк працівникам ПрАТ «Слобожанська будівельна кераміка» від ВГО «Асоціація платників податків України». За плідну співпрацю та професійний підхід до справи Грігол Катамадзе вручив дипломи головному бухгалтеру філії ПрАТ СБК Наталії Ковбасі, начальнику відділу розрахунків та платежів Наталії Матяж та головному бухгалтеру Ірині Бадиві.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99