Асоціація платників податків України продовжує вивчати досвід своїх закордонних колег

  • 12.11.13 16:13

Делегація Асоціації платників податків України на чолі з Президентом АППУ Валентиною Арбузовою у рамках робочого візиту до Китаю ознайомилася з роботою Асоціації платників податків Пекіну.

Пекінська асоціація створена у 2002 році та налічує у своєму складі 178000 членів, очолює організацію Фенджіан Лію.

Основна діяльність Асоціації платників податків Пекіну – це освітній напрям. Він полягає у навчанні системі взаємовідносин платників податків з податковими органами. По закінченню курсу видаються спеціальні сертифікати, які дають право працювати податковим агентом – посередником між платниками податків та фіскальними органами, який допомагає в оформленні податкової звітності та правильній сплаті податків. Працівники Асоціації також викладають 62 курси в державних університетах.

У Китаї існує ще 174 подібні організації, метою діяльності яких є допомога платникам податків.

Під час візиту сторони домовилися про організацію україно-китайського бізнес-форуму "Ведення бізнесу на українському ринку: можливості та ризики. Проблеми оподаткування". Форум планується провести у Києві у червні 2014 року.

Основною метою заходу стане: поліпшення торгівельних зв’язків з українськими підприємствами і організаціями, сприяння міжнародній торгівлі шляхом обговорення проблем оподаткування та засобів уникнення їх в майбутньому, інтенсифікація безпосереднього спілкування між представниками ділових кіл обох країн, використання можливостей для реалізації ініціатив на високому державному рівні.

Учасниками форуму стануть представники бізнесових кіл України та Китаю, державної та місцевої влади, громадські та неурядові організації, експертне середовище.

Співпраця Асоціації платників податків України та Асоціації платників податків Пекіну відбувається на основі підписаного раніше Договору про партнерство.

Візит української делегації до Китаю став важливим етапом у розвитку міжнародного напряму роботи Асоціації платників податків України.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99