Відбулася нарада з керівниками територіальних відділень Асоціації платників податків України

  • 01.11.13 14:59

Захід розпочався з підписання Меморандуму про співпрацю Асоціації платників податків України та Асоціації лідерів турбізнесу України. Документ підписали Перший віце-президент АППУ Василь Матійчик та Президент АЛТУ Олександр Новіковський.

Основні напрями співробітництва полягатимуть в аналізі нормативно-правового регулювання податків у сфері туристичної діяльності, поєднанні своїх зусиль у представленні та захисті інтересів платників податків – представників туристичної галузі в органах влади, а також розробці законопроектів, що стосуються діяльності суб’єктів господарювання у сфері туристичних послуг, податкових інтересів споживачів туристичних послуг.

Нараду продовжило ділове обговорення та аналіз головних підсумків роботи територіальних відділень за 9 місяців 2013 року та визначення подальших пріоритетних завдань розвитку організації.

Зазначено, що за звітній період Асоціація платників податків України зросла до семи з половиною тисяч членів. Також збільшується і зона впливу Асоціації у регіональному вимірі: на сьогоднішній день легалізовано 108 місцевих відділень АППУ.

Асоціація продовжує цілеспрямовану роботу по забезпеченню захисту прав і законних інтересів платників податків.

Аналізуючи навчально-просвітницькій напрям роботи, відзначено позитивну тенденцію щорічного збільшення кількості освітніх заходів. Цього року проведено більше тисячі семінарів для платників податків по всій Україні.

Важливим напрямом роботи Асоціації є надання фахових консультацій та супровід платників податків під час процедури адміністративного оскарження рішень контролюючих органів. Вирішенню спірних питань у цьому сенсі сприятиме нещодавно відкритий Центр експертиз АППУ.

Під час практично-дискусійної частини наради відбулось обговорення важливих кримінально-правових аспектів податкових перевірок та новел Кримінально-процесуального кодексу, а також правил державної допомоги суб’єктам господарювання в ЄС.

Також керівники територіальних відділень обмінялися досвідом організації своєї роботи на місцях.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99