Для відновлення української економіки потрібно $300 млрд

  • 03.03.15 10:13

У Відні представники Франції, Німеччини та Великобританії презентують Агентство з модернізації України, яке через 200 днів подасть план виведення України з кризи.

Створити агентство запропонував голова Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ, повідомило джерело Forbes у Відні.

При агентстві створено фонд реконструкції Україні. За попередніми оцінками, для відновлення і модернізації української економіки необхідно близько 300 млрд доларів інвестицій. Федерація роботодавців і понад 200 європейських політиків проводять переговори з потенційними інвесторами про залучення цих інвестицій в Україну.

Представники Франції, Німеччини та Великобританії підтримали пропозицію Федерації роботодавців України та найбільших профспілкових організацій і створили Агентство з модернізації України. Через 200 днів агентство презентує чіткий комплексний план модернізації України.

План модернізації готуватимуть вісім відомих європейських політиків і бізнесменів, які очолили напрямки євроінтеграції України, охорони здоров'я, фінансів і податків, економіки, торгівлі, Конституції та юриспруденції, протидії корупції та застосування законів.

Агентство було створено після 9 місяців роботи Федерації роботодавців з провідними політиками та бізнесменами Європи.

Торік у Відні відбулися два круглі столи, на яких було позначено головні перешкоди для встановлення довгострокового миру в Європі та її економічного розвитку. Ці положення лягли в основу мінських домовленостей.

 

Джерело: Forbes

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99