Дисконтна програма для членів АППУ

Працюючи над реалізацією головних пріоритетних завдань свого розвитку, Асоціація платників податків України реалізовує дисконтну програму (систему) послуг.


Створення системи спрямоване на залучення не тільки підприємств, що надають товари та послуги, а також безпосередньо й осіб-членів Асоціації. На сьогодні перелік компаній, які є членами організації, сягає понад вісім тисяч.


Зазначена система передбачає отримання товарів та послуг на вигідних умовах з можливістю накопичувати кошти та витрачати їх надалі за власною потребою. Час впровадження в дію дисконту планується на 2014-2015 рр.


Основними перевагами участі в програмі підприємців різного рівня є можливість розширення сфери власного бізнесу, а також підвищення попиту на вироблені товари та послуги. Безумовним пріоритетом залучення є популяризація власної підприємницької діяльності, що супроводжується зростанням клієнтської бази, придбанням нових партнерів дисконтного простору, здійсненням фінансових операцій на вигідних умовах.


Не менш важливою залишається іміджева складова. Адже участь в системі супроводжується підвищенням позитивного іміджу компанії, її авторитетності. Залучення до програми дозволить поширити власну рекламу в якості добросовісного надавача товарів та послуг, а також допоможе підтримати позиції компанії в якості сумлінного платника податків.


Користувачі дисконтної системи матимуть змогу отримати інформацію як про всіх, так і про про окремих членів - учасників дисконтної  програми не тільки на сайті системи, але й користуючись мобільним додатком.


 

 

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99