Вебінари

Сьогодні ми не уявляємо своє життя без активного використання інтернет-ресурсів. Тому, знаючи яким цінним для вас є час, ми запровадили нову форму освітніх заходів - проведення «вебінарів», онлайн-зустрічей, презентацій, семінарів, практикумів через Інтернет в режимі реального часу.

ПЕРЕВАГИ ВЕБІНАРІВ:

• Економія коштів. По-перше, вартість онлайн-навчання набагато нижча у порівнянні з очними семінарами і тренінгами. По-друге, не потрібно витрачати гроші на проїзд, готель і харчування. Витрати на організацію навчального процесу також мінімальні: усе, що потрібно - це персональний комп'ютер, підключений до мережі Internet, колонки / навушники і, при необхідності, веб-камера.

• Економія часу. Технологія вебінарів передбачає навчання короткими сесіями: зазвичай від 45 хвилин до 1,5 годин. Не треба витрачати час на проїзд до місця проведення семінару, на відрядження, перельоти і готелі. Тобто за допомогою вебінарів можна вчитися практично без відриву від роботи.

• Інтерактивна участь. Учасники вебінару можуть побачити презентації, відео, робочий стіл доповідача точно так само, якщо б перебували у лекційній залі. Можна поставити своє питання доповідачеві і отримати рекомендацію з конкретної ситуації, брати участь в опитуваннях і голосуваннях, висловлюючи свою думку.

• Для вебінарів не існує кордонів і відстаней. Брати участь у вебінарі можна перебуваючи де завгодно - в офісі, у відрядженні, на відпочинку, удома. Ви можете слухати тренера, який перебуває в іншому місті чи навіть в іншій країні.


З нетерпінням чекаємо на вас в онлайн-просторі!

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99