Наші лектори

Білоцерківська Ганна Павлівна

Радник президента АППУ, тривалий час працювала в Центральному апараті ДПС України. Нагороджена Орденом "За заслуги" ІІІ ступеня, Грамотою Верховної Ради України, має почесне звання «Заслужений економіст України» та низку відзнак ДПА України. Спеціалізується на проведенні семінарів з питань ПДВ, акцизного податку. Член Ради АППУ.

 

 

Гривнак Катерина Богданівна

Заступник керівника Управління захисту прав платників податків Асоціації платників податків України, більше 20-ти років працювала в Центральному апараті Державної податкової служби України. Нагороджена нагрудними знаками: «Почесний працівник податкової служби», «За честь і службу», «За заслуги». Має звання «Державний радник податкової служби ІІІ рангу». Спеціалізується на проведенні семінарів з питань плати за землю та місцевих податків і зборів.

 

Білотіл Ірина Вячеславівна

Керівник відділу розробки перспективних напрямків діяльності Асоціації платників податків України. Тривалий час працювала в податковій службі, має 5 – річний практичний досвід проведення документальних перевірок великих платників податків. Спеціалізується на проведенні семінарів з питань оподаткування, зокрема, податком на доходи фізичних осіб, податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортним податком.

 

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99